Vážení příznivci Táborů s Pavlem Lelkem,

Vzhledem k tomu, že dosud nebylo vládou rozhodnuto, zda se budou či nebudou konat letní dětské tábory a situace je tedy nejasná, informujeme Vás tímto o naší situaci a postupu v možných případech:

  • tábor je z naší strany připraven stejně jako v minulých letech vč. personálu, objektu, autobusů a některých dalších služeb. Počítáme , že tábor se uskuteční. Je tedy i možné nadále přihlašovat děti i když se již blížíme k naplněnosti.
  • je možné platit poukazy dětí jako obvykle s tím, že nyní neplatí naše sankční opatření, která jsme uvedli, pro tento případ,  v souvislosti s přihláškami. Znamená to, že pokud nebude uhrazeno např. do počátku května, nebude to znamenat vyřazení dítěte z tábora. Současně platí, že pokud rodiče uhradí poukaz a tábor nebude možné, z důvodu zákazu vlády, uskutečnit, tak rodičům vrátíme peníze za poukaz(poukazy) v plné výši.
  • v okamžiku, kdy bude vyhlášeno, že tábor může proběhnout, tak vyhlásíme termín, do kdy je nutno zaplatit a též nové sankční podmínky v případě odhlášení dítěte.

Předpokládáme, že rozhodnuto by mělo být do konce května.

V případě, že bude rozhodnuto s omezujícími podmínkami, tak je posoudíme a rozhodneme dle nich.

Omezujícími podmínkami může být např.: povinná nižší kapacita táborů, zkouškové období či maturity  studentů v době trvání tábora, hygienická omezení atd.

Ale v každém případě peníze za poukazy v případech, které budou na naší straně, vrátíme bez odkladu a v plné výši.

 

Pavel Lelek

Vedoucí tábora

15.4.2020