Loading

Tábor 2024

Milé děti,

zveme vás opět na letní dětský tábor Studená Voda 2024, který se letos koná v termínu od 27.7.2024 do 10.8.2024. Celotáborová hra bude SHREK.

Tábor je 15ti denní, ale pro malé táborníky (či pro všechny, kterým by se mohlo stýskat) nabízíme i týdenní pobyty, a to v termínech od 27.7. do 3.8. či od 3.8. do 10.8.2024. Přihlásit se mohou děti od 5 do 17 let (i předškolní). Po dohodě i ve věku 18 let.

Tábor se koná v rekreačním středisku Studená Voda u Božanova v Broumovských stěnách. Středisko je obklopeno lesy a loukami. Je zde koupaliště, hřiště i louka na hry.

INSTRUKCE JAK PŘIHLÁSIT DÍTĚ NA TÁBOR 2024 NALEZNETE ZDE.

Ubytování:

budova (pro mladší táborníky, obvykle, do 9 let), chatky (všichni starší 10 let) či stany (pouze po předchozí domluvě)

Prostory tábora:

klubovna, stodola na hry, kino a divadlo, taneční parket, ošetřovna, jídelna, kuchyně, sociální zázemí s teplou vodou, koupaliště.

Stravování:

zajištěno 6x denně

Pitný režim:

zajištěn 24 hodin denně

O zdraví se starají:

dětský lékař a zdravotní sestra

Vedení tábora: Zajišťuje spolek Tábory s Pavlem Lelkem, z. s. (www.taboryslelkem.cz). Hlavním vedoucím je Ing. Pavel Lelek, který tento typ tábora vede již 38. rokem. Jeho civilní povolání je auditor a daňový poradce.

Na co se můžete těšit (program):

Čekají vás dobrodružné hry v přírodě i klubovně dle knih Jaroslava Foglara a Miloše Zapletala, výlet do skalních bludišť v Broumovských stěnách či Adršpašsko-Teplických skalách, kde se můžete projít nebo návštěva Gor Stolowych v Polsku či muzeum Merkura v Polici nad Metují. Dále je zde návštěva zvířat ve farmě WENET v Broumově a dle možnosti i jízda na koni v táboře.

V táboře si dále vyzkoušíte střelbu luky a šípy i hledání pokladů pomocí detektoru kovů (minohledačky). Nebudou chybět ani bitvy s papírovými koulemi o hradiště, paintball či noční bojovka. Dále vás čeká trampolína, auta na ovládání, X-box s Kinect senzorem. U táboráku nebude chybět opékání buřtů a zpívání s kytarou.

Pokud si přivezete bílá trika a budete chtít, můžeme vám je batikovat.

Pokud se to podaří, bude návštěva kejklířů, ukázka výcviku dravců nebo výuka sebeobrany,

Též je zde táborové kino, které v případě hezkého počasí hraje i venku. Pro starší děti může být i spaní pod širákem v areálu tábora – pod dozorem vedoucích.

Diskotéky budou zajištěny min. 4 za 15ti denní běh vč. speciálního osvětlení a efektů.

V táboře bude popř. zřízena malá prodejna pro dětské nákupy pochutin.

Registrační systém:

Přihlásit své dítě můžete pouze přes webové stránky. Pozor, tato přihláška je závazná. Další potřebné informace najdete na našem webu.

Cena:

Termín: 27.7. – 10.8.2024 činí poukaz 8 200 Kč

Termín: 27.7. – 3.8.2024 a 3.8. – 10.8.2024 činí poukaz 5 200 Kč

Doprava:

Doprava bude zajištěna autobusy z Kutné Hory (OC BILLA) a z Prahy (Černý Most) s případnými zastávkami pro další účastníky na trase, v Hradci Králové a Pardubicích. Dne 3. 8. 2024 bude doprava pouze z a do Kutné Hory se zastávkami na trase (Hradec Králové a Pardubice). Praha se 3. 8. 2024 NEPOJEDE!

Pro rodiče:

V případě zájmu alespoň 12ti dětí bude stejně jako v posledních letech zřízen samostatný oddíl nejstarších dětí (tzv. ADOŘI – adolescenti). Jedná se o děti ve věku 15-18 let. Tento oddíl má samostatný program a odlišný režim dne než ostatní děti, a to právě s přihlédnutím k vyššímu věku dětí. Děti v tomto věku mají tedy volbu, zda chtějí být zařazeny do běžného oddílu či do adorů. Je toto však nutné uvést při registraci dítěte.

Pozn. Tento dopis je posílán rodičům těch dětí, které se loni účastnily tábora a současně je rádi uvidíme i letos. Je možné jej poskytnout i případně dalším rodičům k přihlášení dětí, které na našem táboře dosud nebyly.

Kontakt:

Tel: 327 51 50 50, 327 51 52 56 kancelář Kutná Hora

Tel: 602 126 019 Ing. Pavel Lelek (Kutná Hora)

Tel: 732 884 001 Mgr. Ivana Bečvářová Dis. (Praha)

Tel: 607 786 457 Ing. Tereza Švejdová (zřizuje facebook, E – mail, přihlášky) E – mail: taboryspavlemlelkem@gmail.com Web: www.taboryspavlemlelkem.cz

Facebook: Tábory s Pavlem Lelkem

Instagram: tabory.s.pavlem.lelkem

Za Tábory s Pavlem Lelkem, z.s.

Pavel Lelek
08.01.2024